Avcılar Arçelik Servisi -Merkez Mahallesi

Merkez Mahallesi Servisi
Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Merkez Mahallesi Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Arçelik servis hizmeti alabilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Merkez Mahallesi Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Merkez Mahallesi ve mahallerinde Arçelik servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

ARÇELİK MERKEZ MAHALLESİ SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Merkez Mahallesi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Merkez Mahallesi Arçelik Fırın Servisi
Merkez Mahallesi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Merkez Mahallesi Arçelik Buzdolabı Servisi
Merkez Mahallesi Arçelik Ankastre Ocak Servisi
Merkez Mahallesi Arçelik Televizyon Servisi

Size bir telefon kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Merkez Mahallesi Arçelik Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.


Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır .
Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.